Turknet Hız Testi

İndir
Mbps
Yükleme
Mbps
Ping
ms
Değişimi
ms
IP adresi:

Turknet bağlantı hizmetleriyle ünlüdür, çünkü AKN kotasının ortadan kaldırılması ve hiçbir taahhüt yükümlülüğü bulunmaması nedeniyle kamuya açıklanabilir. Türk Telekom’un kablo altyapısını kullanıyor ve birçok vatandaş Turknet’i aylık ücret karşılığında abone ederek en yüksek megabit hızından faydalanıyor. Turknet hiçbir zaman ek bir ücret talep etmeyecek ve AKN dolduğunda kota aşımına uğramayacak ya da yavaşlayacak bir durum olmayacaktır.

Türknet hızı nasıl kontrol edilir?

Yavaş Turknet internet bağlantısı problemine mi bakıyorsunuz? Bağlantınız iyiyse ve şimdi aşağı inmeye başladıysa, bunu bir Turknet hız testi sorgusuyla teşhis edebilirsiniz. Turknet hız testi aracı yardım etmek için burada!

Hız testi aracı kullanımı basittir ve internet hızınızı buradan kontrol edebilirsiniz! “Başla” düğmesine tıklayarak hız testine başlayın. 1-2 dakika bekleyin ve sonra hız değerlerinizi kontrol edin.

Hız testi değerleri o zaman size sunulmuş olan değerlerden düşükse, Turknet Müşteri Hizmetini kullanın. Bu servis probleminizi çözecektir. Ping değeri de yüksekse, çevrimiçi oyunlarda donma ve öpüşme ile karşılaşabilirsiniz.

En hızlı kim? Hangi ülke ve hangi şehir. En hızlılar şampiyon olacak. Tüm şampiyonlarımızla sayfamızdan tanışabilirsiniz. Size daha iyi hizmetler sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.